Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja
WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP

 
SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
29 gości
 
FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!
 
TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy
 
 

 

 

 

 

 

Forum Obywatelskie

Forum zawiera 5110 wypowiedzi w 16 tematach.

 
Aby uczestniczyć w dyskusji na Forum, musisz się zalogować | Poradnik Forumowicza

Temat: Stara gwardia << Wstecz 1 2[ 3 ]
24.12.2075, 12:00 |


Xiądz Biskup

stronco:
Najlepszego Staruszkowie na Święta Bożego Narodzenia! And Happy New Year



Nawet "polajkować" się tego nie da...

Spróbuję tak;






V Polski Korpus Inwazyjny „Lwy Macierzy” ~ vpki.net ~
`
25.12.2075, 15:13 |


Macer

Xiądz Biskup:

stronco:
Najlepszego Staruszkowie na Święta Bożego Narodzenia! And Happy New Year



Nawet "polajkować" się tego nie da...

Spróbuję tak;





Ale to dobrze. To wymusza używanie języka, a nie piktogramów.


„Prawda już została ustalona, żadne fakty jej nie zmienią”
Kiedy widzę, kto uważa siebie za mądrego, to wolę już być tym głupim.
29.12.2075, 14:25 |


wester

Macer:

Xiądz Biskup:

stronco:
Najlepszego Staruszkowie na Święta Bożego Narodzenia! And Happy New Year



Nawet "polajkować" się tego nie da...

Spróbuję tak;





Ale to dobrze. To wymusza używanie języka, a nie piktogramów.






Dziecko drogie jestem, a nawet bezcenne według Basi.

Nefarius uznał, że należy mi się medal.

"Wcale nie może dlatego"
09.04.2076, 14:35 |


ufo
To tym razem, lekko post-factum, ale wszystkiego najlepszego na Wielkanoc (czy też niedawne przesilenie)! I na zapas - udanej majówki, chociaż w tym roku jakaś mizerna.
Dobrze, że jeszcze można się tutaj do kogoś słowem odezwać


Najmroczniejszy Najwyższy Kapłan Sekty Nocnych Marków
Sir ufo zwany Obcym - Rycerz KMTKCCC (Zdobywca Gorzelni)
Dżunglownik Masywów
10.04.2076, 16:56 |


magister

ufo:
To tym razem, lekko post-factum....
Dobrze, że jeszcze można się tutaj do kogoś słowem odezwać [/cyt

Dziękujemy ob.ufo
- by nie było,
iż piszesz w nicość.
Pozdrawiamy
Ku Chwale Wielkiej


...Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11.04.2076, 23:10 |


Xiądz Biskup

Przypuszczam, że nie tylko Magister przeczytał.



V Polski Korpus Inwazyjny „Lwy Macierzy” ~ vpki.net ~
`
14.04.2076, 13:02 |


Macer

Xiądz Biskup:

Przypuszczam, że nie tylko Magister przeczytał.


Ja nie jestem „starą gwardią”, to się nie wypowiadam.


„Prawda już została ustalona, żadne fakty jej nie zmienią”
Kiedy widzę, kto uważa siebie za mądrego, to wolę już być tym głupim.

Temat: Stara gwardia << Wstecz 1 2[ 3 ]
Forum | Forum zawiera 5110 wypowiedzi w 16 tematach.

Obecni:



(c) 2052-2076 www.wielkarzeczpospolita.net