|
WIELKAPEDIA |
|
|
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ |
|
|
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA |
|
|
|
|
WARTO ZOBACZYĆ |
|
|
|
SMUTNA STATYSTYKA |

Serwis przegląda:
|
|
TECHNIKALIA |

Serwis został zoptymalizowany dla
rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach
ręcznych i motopompach drugiej klasy |
|
|
|
Forum
Obywatelskie |
Forum zawiera
5110 wypowiedzi w
16 tematach. |
 |
Aby uczestniczyć w dyskusji na Forum, musisz się zalogować
|
Poradnik Forumowicza
|
24.12.2075, 12:00 | |

Xiądz Biskup
|
stronco:
Najlepszego Staruszkowie na Święta Bożego Narodzenia! And Happy New Year
Nawet "polajkować" się tego nie da...
Spróbuję tak;

V Polski Korpus Inwazyjny „Lwy Macierzy” ~ vpki.net ~
`
|
|
25.12.2075, 15:13 | |
     

Macer
|
Xiądz Biskup:
stronco:
Najlepszego Staruszkowie na Święta Bożego Narodzenia! And Happy New Year
Nawet "polajkować" się tego nie da...
Spróbuję tak;

Ale to dobrze. To wymusza używanie języka, a nie piktogramów.
„Prawda już została ustalona, żadne fakty jej nie zmienią”
Kiedy widzę, kto uważa siebie za mądrego, to wolę już być tym głupim.
|
|
29.12.2075, 14:25 | |
  

wester
|
Macer:
Xiądz Biskup:
stronco:
Najlepszego Staruszkowie na Święta Bożego Narodzenia! And Happy New Year
Nawet "polajkować" się tego nie da...
Spróbuję tak;

Ale to dobrze. To wymusza używanie języka, a nie piktogramów.

Dziecko drogie jestem, a nawet bezcenne według Basi.
Nefarius uznał, że należy mi się medal.
"Wcale nie może dlatego"
|
|
09.04.2076, 14:35 | |
 

ufo
|
To tym razem, lekko post-factum, ale wszystkiego najlepszego na Wielkanoc (czy też niedawne przesilenie)! I na zapas - udanej majówki, chociaż w tym roku jakaś mizerna.
Dobrze, że jeszcze można się tutaj do kogoś słowem odezwać 
Najmroczniejszy Najwyższy Kapłan Sekty Nocnych Marków
Sir ufo zwany Obcym - Rycerz KMTKCCC (Zdobywca Gorzelni)
Dżunglownik Masywów
|
|
10.04.2076, 16:56 | |
      

magister
|
ufo:
To tym razem, lekko post-factum....
Dobrze, że jeszcze można się tutaj do kogoś słowem odezwać [/cyt
Dziękujemy ob.ufo
- by nie było,
iż piszesz w nicość. 
Pozdrawiamy
Ku Chwale Wielkiej
...Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
|
|
11.04.2076, 23:10 | |

Xiądz Biskup
|
Przypuszczam, że nie tylko Magister przeczytał.
V Polski Korpus Inwazyjny „Lwy Macierzy” ~ vpki.net ~
`
|
|
14.04.2076, 13:02 | |
     

Macer
|
Xiądz Biskup:
Przypuszczam, że nie tylko Magister przeczytał.
Ja nie jestem „starą gwardią”, to się nie wypowiadam.
„Prawda już została ustalona, żadne fakty jej nie zmienią”
Kiedy widzę, kto uważa siebie za mądrego, to wolę już być tym głupim.
|
Temat: Stara gwardia
<< Wstecz 1 2[ 3 ]
Forum | Forum zawiera
5110 wypowiedzi w
16 tematach.
Obecni:
|
|