Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
28 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 
Lista artykułów, których autorem jest Avenraad.Betonowy parawaning 27.08.2066 by Avenraad
Władze Macierzy podjęły decyzję w zakresie nurtującego społeczeństwo od wielu lat zagadnienia "parawaningu" na plażach. Rozwiązanie problemu jest banalne - zostaną odlane parawany betonowe, które będą podlegały wcześniejszym rezerwacjom telefonicznym (...)

Nowy system szkolenia 04.05.2062 by Avenraad
W związku z przykrymi wydarzeniami dotyczącymi ostatniej wojny, Ministerstwo Wojny wprowadziło nowy, rewolucyjny system szkolenia wybranych żołnierzy pozostających w służbie Przenajświętszej RP. Szczęśliwi ochotnicy, wytypowani przez psychologów, (...)

Idioting 18.08.2061 by Avenraad
Moje publicystyczne umiejętności, jak wiadomo tym, którzy je poznali, uwidaczniają się w pełnej krasie, gdy zachodzi możliwość dokopania jakiemuś baranowi, który poprzez publiczną demonstrację swoich kompromitujących zachowań lub zwierzęcej głupoty s (...)

Skandal w Poznańskich Wronach 31.07.2061 by Avenraad
Radość, wiwaty i łzy szczęścia... A z drugiej strony szok, ból, niedowierzanie. Tak w największym skrócie można opisać atmosferę na poznańskim rynku. Cała awantura wybuchła, gdy do TVN 72 zgłosił się poznański arcybiskup kościoła katolickiego, kie (...)

Panika w mediach 20.07.2061 by Avenraad
- Chwała Naczelnikowi, że żyjemy w Macierzy - oznajmił na specjalnej konferencji prasowej Minister Informacji, poproszony o skomentowanie medialnej burzy, która od kilku dni zbiera żniwo w dalekich prowincjach WRP, jak i poza jej granicami. Burza (...)

Zagadkowa dywersja w Świebodzinie 12.02.2061 by Avenraad
Kilka dni temu świebodzińska policja ogłosiła, że cokół posągu Chrystusa Króla Wszechświata w Świebodzinie został zbryzgany krwią. Okoliczni katolicy z wielkim podnieceniem ogłosili, że posąg broczący krwią to znak od niebios nakazujący natychmiastow (...)

Kosmiczne zakupy 11.02.2061 by Avenraad
Kolonizacja Marsa trwa w najlepsze. Na Równinach Arkadyjskich planowane jest otwarcie centrum handlowego o nazwie Arkadia. Rzecznik inwestora, pragnącego utajnienia, na pytanie, skąd ten pomysł oznajmił enigmatycznie „świat to za mało”. Jak wynika z (...)

Moda na malwersacje 14.01.2061 by Avenraad
Pośród obywateli WRP posiadających smykałkę biznesową zapanowała nowa – jakże pożyteczna – moda. Polega ona na wykombinowywaniu przekrętów finansowych, które mają na celu narażenie Skarbu Państwa na jak największe straty. Coś, co nie dalej jak pół wi (...)

Nagły atak Fiata 19.01.2060 by Avenraad
Na ostatnich targach motoryzacyjnych w Pcimiu Środkowym zaprezentowano najnowszą nowinkę techniczną mało znanego koncernu Kfiat, którego prezesi, uważając się za kontynuatorów Fiata. W kuluarach spotkania twierdzili, że mają w planach zdetronizowanie (...)

Kraby elektryzują opinię publiczną 23.11.2059 by Avenraad
Młode pokolenie amerykańskich naukowców święci sukcesy w zakresie nowoczesnych badań. Na podstawie próbek DNA (sposób badań, który nawet w najbardziej zacofanych prowincjach WRP uważany był za przestarzały już 30 lat temu) ustalili oni, że kraby poch (...)

Dobra witamina B nie jest zła 25.08.2059 by Avenraad
Według najnowszych badań CNOBOP (Centralny Nieomylny Ośrodek Badania Opinii Publicznej) wśród Obywateli Świętej rośnie spożycie b... witaminy B. Jak donoszą nasze źródła, szczególny wzrost witaminizowania Obywateli Wielkiej następuje w miesiącach let (...)

Koniec Żubrów w Puszczy Kampinoskiej? 17.08.2059 by Avenraad
Taka porażająca informacja rozeszła się dzisiaj nie tylko po całej Macierzy: nawet we wsiach, takich jak Paryżewo, pod spożywczymi przy piwie nie dyskutuje się o niczym innym. Serwis Informacyjny WRP jak zawsze zbierał wiadomości u samego źródła, (...)

Myśl techniczna OKONia w służbie WRP 05.03.2059 by Avenraad
Ministerstwo Wojny przekazało do publicznej wiadomosci krótką informację, z której wynika, że SPAŚLAK (Samochód Pancerny Antyatomowy Średniego Lotu Ale Konkretny) niebawem wejdzie do seryjnej produkcji i znajdzie sie na wyposażenia V PKI. Wstępne w (...)

Opancerzony cień Centrum 26.02.2059 by Avenraad
Za mrocznych czasów III RP pojawiali się ludzie chcący usunąć Pałac Kultury i Nauki z przestrzeni stolicy. Zgodnie z prawdą historyczną w Madagaskar Reality Show pojawiają się tacy sami, stanowiąc nie lada problem. Warto wspomnieć, że kopia Pałacu (...)

Podwyżki pensji w budżetówce 19.02.2059 by Avenraad
Wyżsi urzędnicy państwowi WRP zdobyli się na heroiczny i bezprecedensowy krok: uchwalili, że ich pensje co miesiąc będą rosły w postępie geometrycznym. Wprawdzie wprowadzanie tego aktu okupione było potem i krwią, tu i tam widać było zaciśnięte zęby (...)

Ciężki rok dla Ministerstwa Dobrobytu 27.01.2059 by Avenraad
Dla Ministerstwa Dobrobytu nowy rok zaczął się, jak wszystkie poprzednie, aż zbyt dobrze. Gigantyczna ilość pieniędzy, przelana na konto Ministerstwa na tegoroczne potrzeby, jest tak absurdalnie wielka, że wydanie ich w ciągu roku jest niemożliwe, bo (...)

Najlepszy publicysta III RP 12.12.2058 by Avenraad
W szacownym gronie prawicowych publicystów mam kilku ulubieńców. Na przykład geniuszem w swoim rzemiośle jest dziś wzięty na tapetę niejaki Bronisław W. (pseudonim operacyjny: Cienias PRL–u), przez pewien czas – o zgrozo! – prezes TVP. Szczególnie za (...)

Dwunasta na Zegarze Zagłady 27.11.2058 by Avenraad
Po raz kolejny V Polski Korpus Inwazyjny zaskoczył wszystkich obywateli Wielkiej swoimi możliwościami. Kompanie Wywiadu i Kontrwywiadu V Skrzydła Obrony Powietrznej we współpracy z Polską Marynarką Gwiezdną przewidziały i uczyniły nieszkodliwym pozaz (...)

Wielki Sukces Kontrwywiadu 15.11.2058 by Avenraad
Kompania Kontrwywiadu V Skrzydła Obrony Powietrznej Wielkiej Rzeczpospolitej odniosła niebywały sukces na froncie informacyjnym. W poniedziałek biurem Kontrwywiadu wstrząsnęła elektryzująca informacja: nad poligonem znajdującym się w miejscowości [ (...)

Zwrot nadpłaconych podatków grozi buntem 18.10.2058 by Avenraad
Tak przynajmniej wynika z informacji, które otrzymaliśmy od przechodniów Warszawie. To, co jeszcze za czasów III RP było długo wyczekiwaną okazją na zmniejszenie domowego deficytu budżetowego, teraz jest oczekiwanym z niepokojem zwiększeniem garbu. (...)

 

MENU

 
Strona Główna
Kontakt
 
TwojaRura

TwojaNuta(c) 2052-2073 www.wielkarzeczpospolita.net