Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
39 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 
Lista artykułów, których autorem jest Eglab.Zaufaj Ministerstwu Informacji 18.07.2063 by Eglab
Głośna afera szpiegowska, która odbiła się niedawno czkawką polskim służbom specjalnym znalazła w końcu swój finał. Edward Śniegonora, były pracownik MI, który zbiegł z kraju po tym, ujawnił że MINISTERSTWO INFORMACJI inwigiluje użytkowników Polnetu, (...)

Betonowe bomby 30.04.2061 by Eglab
Beton - najcenniejszy z surowców, na którym opiera się polska gospodarka, od dzisiaj ma nowe zastosowanie. Okazuje się, że nie tylko doskonale nadaje się do budowy dróg i umocnień, ale może być wykorzystywany jako bomba lotnicza! A wszystko dzięki ci (...)

K. Duffy kontroluje Libię 01.04.2061 by Eglab
Podczas, gdy Polskie Korpusy inwazyjne ścierają się w tytanicznych bojach z armią Zimbabwe, a Polska Marynarka Gwiezdna ma ręce pełne roboty, władze Polskiej Wielkiej Afryki północnej mają własne problemy z powiatem libijskim, w którym kilka dni temu (...)

Grand Prix Espania 10.05.2060 by Eglab
Czwarta seria KOBYŁA 1, rozgrywana w Barcelonie Grand Prix Hiszpanii, przejdzie do historii jako jeden z najbardziej dramatycznych epizodów w historii wyścigów konnych. Po seriach kwalifikacyjnych z pierwszej linii startowali faworyzowani przez bukma (...)

Dagome Jude 13.03.2060 by Eglab
Działający od półwiecza serwis www.polonica.net, według encyklopedii PWN „skupiający najcięższe przypadki ciemnogrodu na terenie kraju”, znany jest szeroko ze swojej „listy Żydów w zniewalanej Polsce”. Znajdują się tam nazwiska wielu znanych osobisto (...)

Zima tysiąclecia 29.01.2060 by Eglab
Cała Rzeczpospolita zmaga się ze skutkami tegorocznej zimy, najsroższej od czasu zakończenia tzw. małej epoki lodowcowej. Wszystkie miasta na terenie Macierzy są obecnie odśnieżane, zaś drogi w przeważającej części kraju pozostają nieprzejezdne. Szal (...)

Kradzież krematoriów 31.12.2059 by Eglab
Do szokującej kradzieży doszło na terenie muzeum obozu zagłady Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Wszystkie krematoria, komory gazowe, baraki oraz krzyż papieski na żwirowisku zostały rozebrane i wywiezione w nocy z soboty na niedzielę. Jedyne, co złod (...)

Nietypowe łamistrajki 10.12.2059 by Eglab
Kilkudniowy strajk stołecznej policji przed pałacem naczelnikowskim zakończył się dzisiaj w dramatycznych okolicznościach. Największe od lat zamieszki zostawiły po sobie iście mikołajkowy krajobraz: porozrzucane hełmy i tarcze, popalone radiowozy i o (...)

Strajk policjantów 04.12.2059 by Eglab
Gorącą atmosferę trzeciego kwartału, który politolodzy zdążyli już nazwać "okresem niepokojów", podgrzała dzisiaj informacja na temat demonstracji funkcjonariuszy stołecznej policji. Kilkaset osób zebrało się pod pałacem naczelnikowskim, by wyrazić s (...)

Szczyt G8 24.12.2056 by Eglab
Dziś w Waszyngtonie po raz kolejny zebrali się przedstawiciele państw-członków szczytu G8 (Głodna Ósemka), zrzeszającego osiem najbiedniejszych państw świata. Jak co roku przywództwo szczytu znowu przypadło Stanom Zjednoczonym Ameryki Północnej. W tr (...)

Arulco skapitulowało 12.12.2056 by Eglab
Po raz kolejny cały świat, od początku będący świadkiem arulskiego konfliktu, ze zdumieniem przeciera oczy. Dziś o godzinie 11 czasu warszawskiego arulski rząd, ku wyraźnemu niezadowoleniu mediów, skapitulował przed armią Stanów Zjednoczonych. Kryzys (...)

Operacja Dinner Time 04.11.2056 by Eglab
Korespondenci wojenni z całego świata przez wiele tygodni pasjonowali się poszukiwaniami, a potem początkiem inwazji na Arulco. Teraz, gdy w nieco innej części świata rozkwita konflikt w odrobinę większej skali, zainteresowanie mediów przygotowaniami (...)

Amerykanie wylądowali. 21.10.2056 by Eglab
Dziś o godzinie 4 nad ranem 3000 żołnierzy arulskiej armii oczekiwało na plaży "Ohama" na lądowanie Polskich Korpusów Inwazyjnych. Ukryci pod wielkim tranparentem "Witamy Rzołnieży Wielkiej Żecz Pospolitej", z kwiatami i burkińskim szampanem w ręku, (...)

Amerykanie w akcji 04.10.2056 by Eglab
Po raz pierwszy od dłuższego czasu sztab generalny Wojska Polskiego może odetchnąć z ulgą. Zapomniane przez świat królestwo Arulco [z którym Wielka Rzeczpospolita jest oficjalnie w stanie wojny- przyp. red.] nareszcie zostało odnalezione u wschodnich (...)

I znowu konsternacja w sztabie... 22.09.2056 by Eglab
Równo dwa tygodnie minęły od momentu gdy w prasie, radiu i telewizji oznajmiono wybuch wojny pomiędzy Wielką Rzeczpospolitą a Arulco. Nie był to okres największej chwały w dziejach Polskiego oręża. Powodem są kłopoty, jakie ma w związku z nią Ministe (...)

 

MENU

 
Strona Główna
Kontakt
 
TwojaRura

TwojaNuta(c) 2052-2073 www.wielkarzeczpospolita.net