Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
22 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 
Lista artykułów, których autorem jest Meritu.Nowy portal randkowo-społecznościowy 20.05.2060 by Meritu
Prezes Zarządu Hate Inc. - właściciel Radia Maryja Hard Rock Station i Gardzę Tobą TV - Ojciec Dyrektor - zdobywa kolejne media. Ruszył długo oczekiwany projekt internetowy „Potępieni”. To nie jest zwykły portal społecznościowy – to piekielne wrot (...)

Wielka grubymi nićmi szyta! 23.06.2059 by Meritu
Od lat specjalistów z krajów całego świata męczy pewien problem. Nieustannie zadają sobie pytanie: „W czym tkwi fenomen sukcesu Wielkiej Rzeczpospolitej?”. Czy to Polski Kraj aż tak bardzo wyprzedza inne we wszystkich dziedzinach, czy to w pozostałyc (...)

Betonowy potwór 29.05.2059 by Meritu
Dotychczas była to tylko bajka, którą się straszyło niegrzeczne dzieci. Jednak po tym wydarzeniu, zaczęto zastanawiać się, czy w ludowych legendach nie ma czasem ziarna prawdy. Na terenie Macierzy w miejscowości Obrzympowice widziano podobno Betonowe (...)

Przestrzegaj przepisów BHP! 21.05.2059 by Meritu
Obywatelu! Czy czujesz się bezpiecznie? W domu, w szkole, w pracy? Nad twoim bezpieczeństwem czuwają oczywiście, posługujące się nowoczesnym sprzętem, używające niezawodnych metod, odpowiednie służby. Jednak pamiętaj! Pierwszym ogniwem bezpieczeństwa (...)

Wiosenne porządki w SR 21.04.2059 by Meritu
Pan MIeczysław to wieloletni pracownik Serwisu Informacyjnego WielkaRzeczpospolita.net. Zajmuje stanowisko woźnego w Szanownej Redakcji, ale wykonuje też szereg innych prac rzemieślniczych i konserwatorskich (zresztą ogórki konserwowe to jego przysma (...)

Kopaj i tańcz 19.03.2059 by Meritu
Galaretki galaretkami, a na salonach państwo się bawi. Na ekrany polskich kin wszedł niedawno fenomenalny hit. Twórcy „Korsarzy z nad Bałtyku” i „Kłonicą i kosą” przygotowali dla nas nowy film – „Kopaj i tańcz”. Motywem przewodnim filmu jest tanie (...)

Mała wieś Paryżewo 10.01.2059 by Meritu
Jaśnie Oświecona Wielka Rzeczpospolita karmi łaskawie swoje dzieci. W kwestii finansowej, można by rzec, że dziatwa jest wręcz przekarmiona. Ale jak tu nie dawać im to co najlepsze? Z czasem trzeba odstawić od piersi i dać moc decydowania o sobie, ro (...)

Piłkarski wizerunek 12.12.2058 by Meritu
Wszyscy wiemy jak trudno jest wypowiadać się zdyszanym piłkarzom, którzy udzielają wywiadu w trakcie przerwy lub tuż po meczu. Statystyczna wypowiedź piłkarza wygląda mniej więcej tak: Dziennikarz: - [i]Witam! Coś wam pierwsza połowa nie poszła n (...)

Proza życia 07.11.2058 by Meritu
(...) Moja podzielność uwagi jest podobno niespotykana, a nie lubię szemrać na wykładzie, bo mogę przeszkadzać innym, poza tym staram się maksymalnie korzystać z przekazywanej mi wiedzy. W końcu płacę za bilety żeby tu dojechać, a nie są tanie, przyn (...)

Tak się idzie do gwiazd 24.10.2058 by Meritu
Stoję na przystanku, leje jak z cebra. Już zdążyłam zmoknąć. Trochę zawiewa, bo powybijane prawie wszystkie szyby. To jest bez sensu tak niszczyć, przecież za to wszystko płacimy, z podatków. Nawet ci, co to zniszczyli. A często jest tak, że nie są „ (...)

Dzień Funkcjonariusza 07.10.2058 by Meritu
Dekretem Naczelnika z dnia 7 października 2058 roku, w ramach akcji "Przyjazne Państwo", ustanowiono Dzień Funkcjonariusza. Nie trzeba tłumaczyć, iż chodzi tu o pracowników Ministerstwa Informacji. Obchody święta Agentów MI rozpoczęły się odprawieni (...)

Kura w PZPN-ie 30.09.2058 by Meritu
To, czego od ponad pół wieku nikt nie potrafił dokonać, zrobiła przedstawicielka "ptactwa domowego". Minister Sportu w resorcie Słusznych Kroków wprowadził do budynku Polskiego Związku Piłki Nożnej kurę domową. Nieoficjalnie mówi się, że w kurę wciel (...)

Agresja 1 września 01.09.2058 by Meritu
...i nikt nie musiał nam o tym wydarzeniu przypominać. Niestety właśnie tego samego dnia, prawie 120 lat później, nasz serwis i inne media WRP zostały zaatakowane przez tajemnicze wrogie siły. Przez te agresywne działania, oficjalny serwis Wielkiej R (...)

Dmuchawce, latawce... 31.08.2058 by Meritu
To, że Stany Zjednoczone Ameryki borykają się dużymi problemami gospodarczymi wie każde dziecko z przedszkola Najjaśniejszej. Z braku funduszy i wykwalifikowanych fachowców, którzy kiedyś pochodzili głownie spoza USA, wiele dziedzin ekonomicznych, te (...)

Wspomnienia znad Bałtyku 27.08.2058 by Meritu
Kontynuując moją podróż po rodzimym, bałtyckim wybrzeżu, dotarłem do Mrzeżyna. Tu można spotkać tylko turystów z Macierzy. Ci z pozostałych prowincji nie przyjeżdżają do kurortu, którego nazwy nie potrafią wymówić. Podobnie Dźwirzyno. Nawet jeśli już (...)

Pozdrowienia znad Bałtyku 25.08.2058 by Meritu
Znów zapanował bum na Bałtyk. Nawet miłośnicy wyjazdów zagranicznych zjechali nad rodzime, polskie wybrzeże. Znudziły się egzotyczne kiedyś Majami Bicz, Hawaje, Bali, Rodos, Majorka. Od Świnoujścia po Gdańsk, trudno znaleźć miejsce na plaży. Ja tam b (...)

Walczmy ze stereotypami 14.08.2058 by Meritu
Pan Bogdan Belferek - skromnie zarabiający nauczyciel z Giżycka postanowił w ramach wakacji szkolnych, zrobić sobie wycieczkę po Stanach Zjednoczonych Ameryki. Wziął parę drobnych w kieszeń, zapakował Polską Flagę, wsiadł w swojego przerobionego Polo (...)

Lisek Chytrusek 25.07.2058 by Meritu
Zbliżają się nowe wybory władz PZPN-u. Czy i tym razem będzie to tylko formalność? Nieprzerwanie od ponad półwiecza prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej jest pan Listkiewicz. Sędziwy prezes skończył niedawno 105 lat, ale czuje się doskonale i nie (...)

Mafia bankomatowa 29.06.2058 by Meritu
Uwaga! Na terenie Macierzy grasuje mafia bankomatowa! Ta zorganizowana grupa pseudoprzestępcza kradnie i podrabia karty bankomatowe. W ten sposób pozyskane "elektroniczne portfele" wykorzystuje do wpłacania na konta obywateli przeolbrzymich sum pieni (...)

Bajka o agencie 22.06.2058 by Meritu
Instytut Pamięci Światowej odkrywa kolejne tajemnice sprzed lat. Tym razem na celowniku jest bohater znanej bajki dla dzieci emitowanej głównie w czasach PRL-u - „Bolka i Lolka”. Wesołe przygody chłopców z perspektywy czasu okazują się być czarnym (...)

In visa veritas 19.06.2058 by Meritu
Bartosz Ohara kandydat na prezydenta USA nie zaprzestaje w staraniach o zniesienie wiz do Polski dla Amerykanów. W swoim liście do Naczelnika wśród błagalnych próśb i lamentów zamieszcza relację z przebiegu procedury uzyskania pozwolenia na wjazd z p (...)

Spokojna starość? 16.06.2058 by Meritu
Życie statystycznego Kowalskiego. Rodzisz się, poznajesz wszystko co Cię otacza. Idziesz do szkoły, tam pogłębiasz swoją wiedzę na temat Wielkiej Rzeczpospolitej (prawie że równoznacznej ze światem). Wiedzę wykorzystujesz później pracując 3 dni w tyg (...)

Kalendarz Boliwii 02.06.2058 by Meritu
Agenci Ministerstwa Informacji podczas inwigilacji bojowniczek w dżungli tropikalnej Polskiej Prowincji Boliwia natrafili na tajną, nielegalną, partyzancką drukarnię. Pomimo, że wrogie jednostki zagrażające niegdyś Boliwii już zostały pokonane, oddz (...)

Wizyta w przedszkolu 01.06.2058 by Meritu
JNP Naczelnik poświęcił dziś dwie godziny swego jakże cennego czasu na uczczenie w szczególny sposób święta wszystkich dzieci. Spontanicznie odwiedził jedno z polskich przedszkoli (oczywiście, jeśli uznamy, że "spontanicznie" oznacza wielogodzinne pr (...)

Czy to wina butelki? 31.05.2058 by Meritu
Henriko Monsinjore z Gdańska – znany biznesmen właściciel sieci komórkowej i producent wina wytrawnego „Prałatek” rozpoczyna ekspansję na rynki trzeciego świata. Pierwszym krajem będzie USA. Sprzedaż tego wykwintnego alkoholu na terenach Wielkiej (...)

W poszukiwaniu zaginionej włóczni 27.05.2058 by Meritu
Sensacyjne odkrycie! Słynny polski archeolog i poszukiwacz przygód Mazur Indiański natrafił na niesamowite znalezisko! W trakcie poszukiwań wielkich relikwii - Świętego Grilla i Zaginionej Warki dotarł do prowincji Ziemie Odzyskane. W kryptach jed (...)

Moda na bankructwo 22.04.2058 by Meritu
Panie! W polskiej telewizji nic się nie dzieje! Te seriale to tylko o krezusach - szczęśliwi i bogaci w domach ze złota, ściany wytapetowane pieniędzmi, zamiast trawnika pokłady kamieni szlachetnych - wszędzie rozpanoszyło się bogactwo. Bohaterowie (...)

 

MENU

 
Strona Główna
Kontakt
 
TwojaRura

TwojaNuta(c) 2052-2071 www.wielkarzeczpospolita.net