Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
37 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 
Lista artykułów, których autorem jest Murky_Dun.Powrót Godzilki, cz. II 11.03.2061 by Murky_Dun
Pada. Siedzę w domu, na nogach ciepłe kapcie, na kominku ogień, powoli się dopala bo nie chce mi się ruszyć do komórki po drewno.Co tu robić w taką pogodę? Maleńka znudzona, drzemie w kącie pomrukując z cicha. Uniosła jedno ucho nasłuchując czegoś (...)

Uczta 27.02.2061 by Murky_Dun
Popołudnia pewnego, siedząc pod jesionem w przydomowym ogródku i karmiąc rekina pływającego w błękitnej toni sztucznie zasolonego jeziorka, rozmyślałem nad rosnącym, domowym garbem budżetowym. Zastanawiałem się jak go drastycznie uszczuplić. Zmartwi (...)

Powrót Godzilki, część I 25.02.2061 by Murky_Dun
Godzilla upuściła przyniesioną, przed chwilą gazetę, z jej pyska dobył się cienki i krótki skowyt. - Dobra maleńka - powiedziałem i poklepałem ją po chropowatym łbie - Idź sobie pobiegać do ogródka. "Japończycy to dziwny naród", myśli płynęły (...)

Czy leci z nami Amerykanin? 06.02.2061 by Murky_Dun
Rzecznik jedynej amerykańskiej linii lotniczej (sponsorowanej przez PLL LOT), ze łzami w oczach przepraszał za skandal, do którego doszło w zeszłym tygodniu. 37 pasażerów tej linii, szczęśliwych zwycięzców loterii wizowej "Macierz też może być Twoją (...)

Puma, tygrys czy Mruczuś 19.06.2060 by Murky_Dun
Dzikiego kota, prawdopodobnie Mruczusia, widziano rano w okolicach ogródków piwnych przylegających do ul. Sienkiewicza w Kielcach - poinformował rzecznik świętokrzyskiej delegatury MI Zenon Owczarek. - Ostrzegamy bywalców pobliskich jadłodajni, b (...)

Jak dobrze mieć sąsiada 04.01.2060 by Murky_Dun
Napaści na sąsiadów, niszczenie mienia, a nawet postrzał czy morderstwo, to tylko niektóre ze „spraw sąsiedzkich”, które możemy obejrzeć jedynie w filmach typu dreszczowiec czy w madagaskarskim reality show. W jednym z odcinków serialu "Zabić sąsiada (...)

Kurczakozaur 28.11.2059 by Murky_Dun
Amerykański domorosły paleontolog Lars Hansson, który przez lata poszukiwał skamieniałości prehistorycznych zwierząt (zwłaszcza w muzeach wielkiej Rzeczpospolitej, gdzie po licznych incydentach ma dożywotni zakaz wstępu), ogłosił, że chce teraz stwor (...)

Żałoba narodowa w USA 08.11.2059 by Murky_Dun
Rzecznik amerykańskiej armii (sic!) potwierdził wczoraj, w późnych godzinach wieczornych, szlochając jak mała dziewczynka, informację o strzelaninie w bazie wojskowej (czyt. kilka baraków i sławojka) w Forcie Kaptur. Sprawca masakry, jak określają (...)

Być emerytem, czy nie być...? 16.02.2059 by Murky_Dun
Był taki czas w historii Polski, kiedy podnosiły się głosy nawołujące do zlikwidowania Otwartych Funduszy Emerytalnych (OFE). Powodem frustracji wielu miały być straty sięgające dziesiątek miliardów złotych jakie generowały powszechne towarzystwa eme (...)

Przyjazne ministerstwo 28.01.2059 by Murky_Dun
Ministerstwo Wojny bardziej przyjazne rodzinie. Czy to możliwe, aby wyjątkowo dbająca o dobro rodziny instytucja mogła stać się jeszcze bardziej przyjazna? Władze wojskowe od miesięcy zachodziły w głowę jak pozbyć się części garbu budżetowego, jed (...)

Bocian nad Wietnamem 20.12.2058 by Murky_Dun
Wietnam, niewielkie państwo, prawdopodobnie o ustroju demokratycznym, choć wielu uważa, że nadal panoszy się tam socjalizm, przylegające od południa do Prowincji Chińskiej. Obywatele owego zapomnienego przez Naczelnika i Boga skrawku nieurodzajnego (...)

Demokracjo wróć!!! 23.11.2058 by Murky_Dun
Poszedłem wczoraj na zakupy. Wchodzę do sklepu, u progu wita mnie miła, sympatyczna, uśmiechnięta dziewczyna w ludowym, łowickim stroju i prosi o zdjęcie butów. Przysiadam na fotelu i zakładam jednorazowe, mięciuchne kapcie. Pracownik sklepu odkłada (...)

Szybciej niż światło. 16.10.2058 by Murky_Dun
Warszawscy naukowcy przeprowadzili niezwykle interesujący eksperyment, z którego jasno wynika, iż fałszywym jest przekonanie, że nic nie może się poruszać szybciej od prędkości światła. Mikołaj Gisiewski i jego zespół z Uniwersytetu Warszawskiego (...)

Szanowny Pan Prezes 17.09.2058 by Murky_Dun
Polacy zwykli określać szczęśliwe dzieci, mogące liczyć na przychylność losu, mianem "w czepku urodzone", to jednak w kontekście cudownych maluchów nie zbyt często pada tego typu sformułowanie. Zapewne wynika to z faktu, że wychowanie wyjątkowego dzi (...)

Kosmoekologia 23.08.2058 by Murky_Dun
�wiat, z szybko�cią polskiego samolotu stratosferycznego, obiegła sensacyjna informacja o fanatycznej grupie ekologów, którzy wyruszyli w pustkę kosmiczna aby dbać o jej ekologiczna czysto�ć. Zaopatrzeni w muzealne eksponaty z pr (...)

Zatrucie alkoholowe - głupota czy dywersja? 20.08.2058 by Murky_Dun
Od pewnego czasu dochodzą obywateli słuchy, że marynarze naszej wspaniałej Polskiej Marynarki Gwiezdnej nie wzięli udziału w manewrach na terytorium Burkina Faso z przyczyn zdrowotnych. Jak rozpowszechniają złośliwe języki dzielni chłopcy z gwiezdne (...)

Sztuczne oko. 11.08.2058 by Murky_Dun
Jak donosi "Nature", amerykańscy naukowcy skonstruowali model, który swoim kształtem wiernie imituje kształt ludzkiego oka. Jest to pierwszy od dziesięcioleci, a zarazem ogromny krok do stworzenia sztucznego oka nie do odróżnienia od naturalnego - ta (...)

Windzia 06.08.2058 by Murky_Dun
Na warszawskim Mokotowie, wczoraj w godzinach porannych, winda jednego z apartamentowców nie zatrzymała się na parterze! Uwięziona w środku lokatorka rozpaczliwie wzywała pomocy. - To były dosłownie sekundy. - Pani Leokadia opowiada dziennikarzom (...)

 

MENU

 
Strona Główna
Kontakt
 
TwojaRura

TwojaNuta(c) 2052-2073 www.wielkarzeczpospolita.net