Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
13 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 
Lista artykułów, których autorem jest Nikator.Życie codzienne podczas wojny 04.04.2061 by Nikator
Wojna to nie tylko działania wojenne, rany, krew, idee, patriotyzm, cele, plany, bitwy, logistyka, wywiad, propaganda, ale przede wszystkim życie tych wszystkich, którzy żyją z dala od huku dział i serii karabinów maszynowych, a których ta wojna dosi (...)

OSAczona Ameryka 28.03.2061 by Nikator
Po zniszczeniu Warszawy można było się spodziewać wszystkiego, dosłownie wszystkiego, unicestwienia któregoś z PKI czy kapitulację Zimbabwe, ale to przekroczyło wszelkie przewidywania. Zimbabwe zaatakowało USA bronią biologiczną! Dziesiątki samol (...)

Parytety, kobiety i planety 21.02.2061 by Nikator
Od lat Korpusy Inwazyjne cieszą się sławą jednostek, do której przynależy spory procent kobiet (w zależności od rodzaju sił zbrojnych od 35% do 50%). Największe zaległości oprócz kompanii karnych, miała tutaj Polska Marynarka Gwiezdna, co jednak nie (...)

Okręt klasy ElearzyPolscy 04.03.2060 by Nikator
Przedstawiony poniżej okręt montowany będzie w stoczniach marsjańskich Opis: Najnowsze dziecko całej rzeszy ludzi działających na potrzeby rozwoju PMG, którzy idąc z duchem czasu, i co raz innymi wymaganiami nowoczesnego pola bitwy, postanowili (...)

Ślimaczane zamieszanie 01.03.2060 by Nikator
Na decyzję Unii Afrykańskiej o przemianowaniu ślimaków najbardziej burzą się szarzy obywatele Prowincji Francuskiej. Mimo, że znakomitej części reszty obywateli, decyzję UA zwyczajnie zignorowano. W dzień po wprowadzenia przepisów w krajach UA, w fra (...)

Dwóch wspaniałych razem w akcji 17.11.2059 by Nikator
Czy ktoś w WRP mógł marzyć, że zobaczy kiedykolwiek przygody najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości w służbie Polsce? A jeśli dodać do tego efekty specjalne na niespotykanym dotąd poziomie i odegranie pierwszoplanowej roli przez agenta Tomka, (...)

Jak można utopić pieniądze 20.11.2058 by Nikator
Od prawie wieku bez ćwierci po swiecie chodzą różni ludzie, należący do różnych organizacji, którzy ostrzegają przed efektem cieplarnianym, przed topnieniem lodowców, zmianami klimatycznymi czy podnoszeniem się poziomu mórz i oceanów. Końcówka XX (...)

Przybysze z przeszłości 21.10.2058 by Nikator
Rok 2035. Góra Cheyenne. Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki nakazuje odcięcie Głównej siedziby NORADu od świata. Decyzja tak mało znacząca na tle ówczesnych wydarzeń. Przypomnijmy... Powołanie do życia WRP, wielkie starcia tego nowego giganta z s (...)

Amerykańska kiełbasa wyborcza 14.09.2058 by Nikator
WRP opływa w dostatku i spokoju wewnętrznym bez zawirowań politycznych i kłopotów z niezadowolonymi obywatelami. Od lat wszelkie problemy występują w skali błędu statystycznego do czego się już przyzwyczailiśmy. Cały świat może nam zazdrościć i tak w (...)

Kosmiczna cisza 26.07.2058 by Nikator
Dziś rano w prasie amerykańskiej pojawiły się masowo wstrząsające wieści, które w narodzie amerykańskim wywołały mieszane uczucia: od przerażenia do powszechnej radości. Wczoraj późno wieczorem Pentagon zwołał konferencję prasową na której poinformow (...)

 

MENU

 
Strona Główna
Kontakt
 
TwojaRura

TwojaNuta(c) 2052-2074 www.wielkarzeczpospolita.net