Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
26 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 
Lista artykułów, których autorem jest PsychoFish.Poszła w las nauka... 24.07.2062 by PsychoFish
Jak donoszą wszędobylscy żurnaliści, rozpuszczeni w teren przez redakcje naukowe swoich macierzystych pism popularyzatorskich, notoryczna od dekady walka z garbem budżetowym doprowadza do nieprawidłowości także w świecie naukowców. Wzbudziło to pe (...)

Bezprecedensowa decyzja ŚZPN 29.08.2059 by PsychoFish
Na walnym posiedzeniu Światowego Związku Piłki Nożnej zajmującym się przygotowaniami do nadchodzących mistrzostw świata oraz kontynentu zajmowano się między innymi programem "Orlik 2060 - wyrównaj szanse". W związku z totalną dominacją zespołów pi (...)

Pozor, szpion! 25.04.2058 by PsychoFish
W czasie gdy oddalona o lata świetlne lwia część Polskiej Marynarki Gwiezdnej zamyka śmiertelną obręczą oblężenia obcy byt, tu, na Ziemi, w Prowincjach uświęconych krwią żołnierzy wszystkich Korpusów Inwazyjnych Ministerstwo Informacji wraz z Ministe (...)

Prowincjonalny RPD odchodzi 24.04.2058 by PsychoFish
Na konferencji prasowej w Ministerstwie Dobrobytu Prowincjonalny Rzecznik Praw Dziecka, pani Ewa Puszczykowska, ogłosiła oficjalnie, że odchodzi. - To już było nie do zniesienia - wszechobecna nuda. Dzięki szalejącej szczęśliwości i dobrobytowi d (...)

Ciasne nieba 21.04.2058 by PsychoFish
Polska Komisja Nadzoru Lotniczego zakończyła niedawno raport ze stłuczki powietrznej pomiędzy wojskowym myśliwcem Marynarki Wojennej typu "Kormoran" a pasażerskim odrzutowcem dla dwóch osób. Do powietrznej kolizji doszło kilka tygodni temu, a stłuczo (...)

Obcy w Paryżewie?! 20.04.2058 by PsychoFish
Potwierdzają się najczarniejsze scenariusze wszystkich agencji wywiadowczych Wielkiej Rzeczpospolitej. Obcy infiltrują nasz kraj praktycznie bezkarnie. Na paryżewskim blokowisku przyłapano humanoidalnego Obcego podglądającego bezwstydnie intymn (...)

Niebo rozluźnione 18.04.2058 by PsychoFish
Dziś w godzinach porannych na konferencji prasowej w megapolis Warszawa przedstawiono rozwiązania, które mają zapobiec coraz częstszym katastrofom powietrznym: porysowanym dziobom, naderwanym skrzydłom, poprzebijanym oponom. Kraksy, stłuczki i podnie (...)

Nowa ordynacja 26.08.2056 by PsychoFish
Wszyscy starsi Polacy pamiętają czarny dzień 25.08.2006 - równo pięćdziesiąt lat temu Państwo Polskie zadrżało w posadach, kiedy jedyna słuszna (bo rządząca) partia, wobec nieprzychylnych sondaży, doszczętnie zniszczyła ordynację wyborczą. Od tamt (...)

Życie ze smakiem. 17.08.2056 by PsychoFish
Polskie kuchnie wzbogaciły się ostatnio w rewelacyjną, nową przyprawę. Szefowie kuchni, mężowie, a nawet niektóre żony okupują sklepy, gdzie dostępny jest nowy hit rynku przypraw - "Przysmak Teściowej". Debiutująca na rynku przyprawa nie miała n (...)

Konflikt w zakonie 12.08.2056 by PsychoFish
Siostra przełożona sióstr urszulanek czarnych, zakonu związanego z Radio Maryja Hard Rock Station prowadzonego przez ojców lucyferian, wystosowała ostatnio publiczny protest do Ojca Dyrektora. Ojcowie lucyferianie są głównym organem założycielskim si (...)

Śmierć dolara? 08.08.2056 by PsychoFish
Nie pobite do tej pory niskie notowania dolara nie dość, że sięgnęły dna, to pukają w nie od spodu. Krzywa deprecjonacji dolara (nieoficjalnie nazywana "krzywą lotu kamikaze") zakręciła mocno w dół po wykupieniu Polskiej Ameryki Wschodniej. Inwest (...)

Jak będzie? 06.08.2056 by PsychoFish
Wczoraj Główny Urząd Staystyki Totalnej opublikował raport o stanie państwa. Niestety, ogólny kierunek zmian w kraju nie rokuje najlepiej. Jedynym sukcesem jest schłodzenie gospodarki, czego efektem - spadek przyrostu PKB do zaledwie 215% rocznie w (...)

Działa Tonga dla Ghany 22.06.2056 by PsychoFish
Prawie dwa lata temu Ghana została ustabilizowana w ramach operacji "Globalne Wyzwolenie" (przedtem trochę się chwiała i przewracała przy silniejszych powiewach wichrów dziejów). Stabilizowanie następowało przy pomocy bratnich afrykańskich sił i m (...)

Archeologiczna sensacja 04.05.2056 by PsychoFish
Polska misja archeologiczna w Kraju Egipskim, obecna na tym obszarze pod różnymi postaciami od prawie 100 lat słynie z wielu odkryć. Polscy egiptolodzy są w światowej czołówce specjalistów (zwłaszcza od czasów włączenia Prowincji Brytyjskiej do Rodzi (...)

Powrót sagi 19.03.2056 by PsychoFish
Regułą stało się już, że studia filmowe w Polsce wykupują za bezcen prawa do niegdyś najświetniejszych sag filmowych. Serie te, pomimo nieraz doskonałych początków, były oględnie mówiąc poniewierane w kolejnych sequelach przez coraz mniej znanych reż (...)

Odbudowa Chin 16.02.2056 by PsychoFish
Ogrom zniszczeń i bezmyślności, zwanej"Jeszcze Bardziej Rewolucyjną Rewolucją Kulturalną" zapełnił terabajty dysków ekip posłanych na teren Prowincji Chińskiej. Katalogowanie tych przerażających aktów wandalizmu i indolencji (a jest to jedno z łag (...)

Chiński mur zdewastowany 05.02.2056 by PsychoFish
Z Prowincji Chińskiej, obecnie stabilizowanej i odbudowywanej po miesięcznych starciach komeptencyjnych, dochodzą coraz bardziej niepokające wieści. Okazuje się, że jeden lub kilka z bardzo/bardziej/najbardziej rewolucyjnych tymczasowych rządów Ch (...)

Tajne więzienia MI 01.02.2056 by PsychoFish
Skandal w pionie operacji taktycznych MI! Jak się okazało, Ministerstwo Informacji porwalo Boliwijki, sztuk kilka - dokładnej liczby nie określono - i przetrzymuje je w tajnych ośrodkach rozsianych po całej Macierzy. Tajna akcja nosi kryptonim "G (...)

Atak zimy 25.01.2056 by PsychoFish
Przez kilka dni na kraj runęły niczym egipskie plagi fale siarczystego mrozu. Wyglądało to tak, jakby poirytowana wiecznymi upokorzeniami doznawanymi ze strony zarządów dróg w Najjaśniejszej zima postanowiła sobie pofolgować w najmniej oczekiwanym (...)

Operacja Jesienny Liść 21.11.2055 by PsychoFish
W związku z niestabilną sytuacją wewnętrzną Wielkiej Rzeczypospolitej ludność cywilna w panice przeprowadza samorzutne repatriacje - mieszkańcy ogłaszających jedna za drugą niepodległość prowincji masowo uciekają do Macierzy, mieszkańcy zachodniej (...)

Ziomals Attack i NeoTech 28.07.2055 by PsychoFish
Dział Microsoft koncernu NeoTech we współpracy z megagwiazdą polskiej sceny muzycznej Ziomals Attack wypuścił nowy edytor tekstu przeznaczony dla... raperów i hip-hopowców. " - Sie ma rozumieć buraki, że nam nikt nie dorówna w rymowaniu. Weźmy cie (...)

Prowincja Włoska - niepokój narasta 19.07.2055 by PsychoFish
Depesza z miejsca zdarzeń Wczoraj rozsierdzeni obywatele Prowincji Włoskiej dali popis południowego temperamentu. Pod siedzibą namiestnika polskiego na placu Campo di Fiori dało sie słyszeć dochodzące z dużej odległości wrzaski, ktore narastały z każ (...)

Dzień Tolerancji 05.06.2055 by PsychoFish
"Co roku to samo..." wzdychają na początku czerwca burmistrzowie w całej Wielkiejrzeczpospolitej. Mają na myśli Dzień Tolerancji. Tego dnia każde miasto na terenie kraju zobowiązane jest do ugoszczenia przynajmniej jednej parady jakiejś mniejszości, (...)

Korupcja w Policji 27.05.2055 by PsychoFish
Ottawa, USA; Wstrząsająca wiadomość dla polskich służb porządkowych! Oddział Policji Powietrznej z Zielonej Ziemi ma od 2054 roku swój hangar i pas startowy w Ottawie na mocy porozumienia między rządami WRP i USA. Dzięki temu PP jest w stanie kont (...)

Gala boksu w Chicago 24.05.2055 by PsychoFish
Organizacja Sportowcy dla Glodujących Dzieci we współpracy z fundacją "Daj Nadzieję" zorganizowała wczoraj galę boksu w Chicago. Kilka V-ligowych druzyn bokserskich z Macierzy i Prowincji Brytyjskiej oddelegowało 5 rezerwowych bokserów. Dochód z impr (...)

Zielonopokojowy terroryzm 21.05.2055 by PsychoFish
Do kuriozalnego zdarzenia doszło w koszarach armii USA na terenie Iraku. Stacjonuje tam oddział tzw. sniper-cats, genetycznie zmodyfikowanych, dwumetrowych kociaczków. Są one maskotką całej dywizji, nie wspominając o haremie lokalnego namiestnika. Ws (...)

Ekologia górą! 27.04.2055 by PsychoFish
Zaledwie w kilka dni po rozpoznaniu korników betonowych jako sprawców oczyszczania magazynów betonu, wszelkie placówki naukowe w całym kraju rozpoczęły intensywne badania mające na celu wprowadzenie tego gatunku w faktyczny stan zagrożenia wyginięcie (...)

A psik! 12.04.2055 by PsychoFish
ROCZNICA Dokładnie 50 lat temu pochowano największego ze znanych współczesnej historii papieży - Jana Pawła II, zwanego Wielkim. Z okazji tej okrągłej rocznicy we wszystkich większych miastach Wielkiejrzeczpospolitej odbyły się msze w intencji jego i (...)

Twarz dla żołnierza. 26.01.2055 by PsychoFish
Po ekologicznych protestach i kontrze Ministerstwa Wojny wspomniano o kolejnym, istotnym elemencie służby Polskich Korpusów Inwazyjnych. To przez niego składka ubezpieczeniowa, zamiast maleć wraz z nowymi środkami ochrony wojaków na polu walki (przyp (...)

Przytul dresa 23.01.2055 by PsychoFish
Mimo dwóch lat od zakończenia wojny z IV Rzeszą oraz disco-polo, wciąż istnieją skupiska młodych, łysych ludzi odżywiających się głównie anabolikami i czasem z nieodwracalnym usztywnieniem prawej ręki. Uszkadza to poważnie ich postrzeganie, inteligen (...)

Zdrada na łonie 21.10.2054 by PsychoFish
Wbrew pozorom nie chodzi o klasyczny przypadek zdrady damsko-męskiej, która to zazwyczaj odbywa się właśnie we wspomnianym miejscu. Sprawa okazała się o wiele poważniejsza. Jak donoszą nasi informatorzy w Ministerstwie Środowiska oraz Pani Jadzia (...)

Nowe podejscie do edukacji 29.05.2054 by Psychofish
Od kilku lat Zgromadzenie Psychologów i Psychiatrow Polskich wyraźnie i głośno wskazuje na silny czynnik stresogenny wśród uczniow szkół średnich oraz studentów. Jest on związany zazwyczaj z silnym natężeniem egzaminowym - Polska ma najlepsze szkolni (...)

Neo-Tech uderza ponownie. 14.04.2054 by PsychoFish
Nieskończona pomysłowość inżynierów Neo-Techu zaskoczyła świat ponownie - tym razem w dziedzinie higieny osobistej i... moralnej. Nowy produkt otrzymał roboczą nazwę "Oczyszczacza parlamentarnego" i został zaprojektowany w zespole złożonym z histo (...)

Rekordowe Zbiory 21.01.2054 by PsychoFish
Jak donosi Ministerstwo Słusznych Kroków, wskutek nieustających modyfikacji Polskiej Wspólnej Polityki Rolnej, kolejny raz w Wielkiej RP padł rekord urodzaju. Tym razem osiągnięto zawrotną liczbę ponad czterech hektokwadrylionów kwintali zboża oraz k (...)

Wirus Atakuje! 15.01.2054 by Psychofish
Jestem albańskim wirusem komputerowym, ale z uwagi na słabe zaawansowanie informatyczne mej ojczyzny nie mogę nic Ci zrobić. Proszę skasuj sobie jakiś plik i przeslij mnie dalej. Świat ogarnęła panika. Sieć w USA padła w ciągu 2 godzin, Wielka Bry (...)

NIECODZIENNA WYPRZEDAŻ 30.11.2053 by PsychoFish
Barcelona, Polska Prowincja Hiszpania. Do niecodziennego zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu przy jednej z głównych ulic Barcelony. Otóż kilkanaście zdesperowanych kobiet zorganizowało wyprzedaż... samych siebie. Okazało się, że jest to ich jedyna sz (...)

Zagrożenie z morza 20.01.2053 by Psychofish
Wczoraj Ministerstwo Informacji podało do wiadomości oficjalne ostrzeżenie, potwierdzające niepokojące meldunki napływające ze Wschodu: "Obywatele IV RP żeglujący w akwenach sąsiadujących z Morzem Japońskim proszeni są o zachowanie szczególnej os (...)

 

MENU

 
Strona Główna
Kontakt
 
TwojaRura

TwojaNuta(c) 2052-2072 www.wielkarzeczpospolita.net