Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
24 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 
Lista artykułów, których autorem jest Therion.Pałac niezgody 10.08.2060 by Therion
W naszej rzeczywistości mieliśmy obecnie małą awanturę przed pałacem Namiestnikowskim, na Madagaskarze również pojawiły się problemy z pewnym pałacem. I jak to bywa z reguły, madagaskarskie problemy są znacznie bardziej absurdalne, niż cokolwiek, co (...)

Trudne wybory mieszkańców Madagaskaru 11.06.2060 by Therion
Madagaskar Reality Show znowu opanowała gorączka wyborów. Jak zwykle gdy to zdarzenie ma miejsce od razu zrobiło się ciekawie. Zanim jednak przejdziemy do szczegółów kampanii wyborczej, młodszym czytelnikom musimy przypomnieć o co w ogóle chodzi z ty (...)

Madagaskarski przekręt 23.10.2059 by Therion
Madagaskar Reality Show, jak pozwolimy sobie przypomnieć tym, którzy przez ostatnie kilka lat zajmowali łuskaniem kokosów na bezludnej wyspie, lub innym przyjemnym, aczkolwiek alienującym zajęciem, to projekt mający za zadanie dostarczenie społeczeńs (...)

Emigracja deficytowa 10.10.2056 by Therion
Już dwa lata mijają odkąd Wielka Brytania stała się częścią Wielkiej Rzeczpospolitej. Wydawało by się, iż okres ten to wystarczający przedział czasu na nadrobienie kolosalnych opóźnień gospodarczych jakie dzieliły wyspiarzy od reszty nowoczesnego świ (...)

Słowo warte tysiąca armat. 14.07.2056 by Therion
Wojna. Wojna nie zmienia się nigdy. Gdyby należało stworzyć jej najprostszą definicję, brzmiałaby ona mniej więcej tak ”zabij jak najwięcej mężczyzn wroga oraz zgwałć jak największą ilość jego kobiet”. Oczywiście wojna sama w sobie ewoluowała, zmien (...)

Bomba ekologiczna 20.01.2055 by Therion
Jedną z podstawowych taktyk prowadzenia wojny przez naszą armię można streścić w maksymie „co się będziemy rozdrabniać, walnijmy w to atomówką” Mimo znacznych sukcesów wynikających z tej strategii, po ostatniej wojnie totalnej przez społeczeństwo prz (...)

Polska-USA 0:1! 01.04.2054 by Therion
Towarzyski mecz Polska-USA, który odbył się wczoraj na stadionie w Kłodzku zakończył się sensacyjnym, jeżeli nie historycznym wynikiem. Reprezentacja Polski, na oczach 450 000 widzów, przegrała ze Stanami Zjednoczonymi 1:0! Była to pierwsza porażka n (...)

AD 2004: Sztuka Przetrwania 29.03.2054 by Therion
Na rynku ukazała się nowa gra komputerowa o nazwie AD 2004: Sztuka przetrwania. Gra jest komputerowym RPG, dziejącym się w realiach III Rzeczypospolitej. Jej głównym celem jest wcielenie się w postać szarego obywatela żyjącego na przełomie wieków. (...)

Masakra w Puszczy 06.03.2054 by Therion
Puszcza Białowieska. Od wejścia w życie polecenia Naczelnika o "Zalesianiu terenów postnuklearnych" największy na świecie kompleks leśny zaczynający się na Mazurach i wbijający się głębokim klinem w wietrzyste równiny Prowincji Moskiewskiej, siedlisk (...)

F-12 Bociek 04.03.2054 by Therion
F 12 "Bociek" - to nowy niewidzialny myśliwiec przechwytujący, w którego posiadanie - w liczbie 250 maszyn - Polskie Lotnictwo wejdzie już za dwa lata. Koszt jednej wynosi niewiele - zaledwie 20 mld złotych. "To musiało nastąpić" - mówi dowódca wo (...)

Nowa jednostka w armii 14.01.2054 by Therion
Dzisiejszego ranka Ministerstwo Wojny na specjalnie zwołanej w tym celu konferencji prasowej zaprezentowało nową jednostkę liniową mającą wejść w skład V Korpusu Inwazyjnego. Prezentacja wywołała ogromną konsternację wśród dziennikarzy, gdyż jednostk (...)

 

MENU

 
Strona Główna
Kontakt
 
TwojaRura

TwojaNuta(c) 2052-2072 www.wielkarzeczpospolita.net