Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
13 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 
Lista artykułów, których autorem jest jemiola.Epidemia nadchodzi 04.02.2059 by jemiola
Ministerstwo Narodu w ostatnich tygodniach odnotowuje w Macierzy niepokojący wzrost zachorowań na grypę. Jak wiemy choroba ta podstępnie atakuje w jak najmniej spodziewanych momentach - w pracy, w domu, czy na zakupach. Podniosły się głosy, że grypa (...)

Choinka z betonu 23.12.2058 by jemiola
W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia Departament Środowiska rozpoczął obrady na temat zapobiegania masowego wyrębu choinek w lasach Rzeczpospolitej przez nieroztropnych obywateli. Główny Projektant Gadżetów i Ozdób Świątecznych op (...)

Więzień z wyboru 13.06.2058 by jemiola
Ministerstwo Słusznych Kroków zastanawia się nad reformą więziennictwa. Otóż na terenie WRP znajduje się 70 więzień, w których państwo zatrudnia 1500 strażników. Natomiast liczba więźniów jest wyjątkowa niska - obecnie w polskich więzieniach przebywa (...)

Aby się rozwijali ojcowie, mężowie i kochankowie 31.03.2058 by jemiola
Po szokującej relacji Katarzyny Dody Pelikan dotyczącej powszedniego dnia kobiety domowej, Ministerstwo Informacji przyjrzało się codziennemu życiu przeciętnego mężczyzny i jest zszokowane tym, co zaobserwowało. Otóż dzisiejszy mężczyzna pracujący, p (...)

Ściąganie plików błogosławieństwem 04.04.2057 by Jemiola
Jak doskonale wiemy, wszyscy Obywatele prześcigają się w pomysłach, jak by pomniejszyć swoje wciąż rosnące dochody. Na godny naśladowania pomysł wpadli ostatnio członkowie legendarnej grupy Ziomals Attack, którzy wciąż zmuszani są do zwiększania nak (...)

Stacja Włoszczowa 01.03.2057 by Jemiola
W związku z narastającym zagrożeniem napływającym z Dalekiego Wschodu Ministerstwo Wojny wprowadziło stan szczególnej ochrony dla strategicznych punktów w Macierzy. Szczególny nacisk położono na ochronę, największego w dziejach Rzeczypospolitej, w (...)

Spór o Dolinę Rozpusty 24.02.2057 by Jemiola
Od pewnego czasu wszyscy z zapartym tchem śledzimy w mediach spór o losy Doliny Rozpusty. Jak wiemy jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie rządzi natura i jej odwieczne prawa, co ma niebagatelne znaczenie w czasach, kiedy przyrost naturalny je (...)

Droga do Eldorado 18.02.2057 by Jemiola
Nie nazywaj człowieka szczęśliwym, póki żyje - powiedział kiedyś wielki mędrzec. Czy mógł się mylić? A może powiedział to tak dawno, ze jego słowa przestały być ponadczasowe? I wreszcie - czy naprawdę wszyscy Obywatele Wielkiej Rzeczpospolitej są (...)

Powrót Św. Mikołaja 22.12.2056 by jemiola
Ho ho ho... myśleliście, ze już mnie nie zobaczycie? Nie ma lekko - jestem typem, który wchodzi kominem, jeśli wyrzucą go przez okno. Tak, zginąłem, ale od czego klonowanie! Sprawa mojej śmierci była głośna, ale nikt jakoś nigdy nie zastanawiał się, (...)

Korespondencja z zaświatów 31.10.2056 by jemiola
Okropnie mi niewygodnie... Dobrze byłoby rozprostować członki... Wszystko mi zesztywniało. Ech, lepiej o tym nie myśleć. Najchętniej z kimś porozmawiam. Sądzicie, że nie mam z kim rozmawiać? Ha! To jesteście w błędzie. Jest nas tu dużo. I to jaka (...)

Mundur ekologiczny 10.09.2056 by jemiola
Ministerstwo Informacji pragnie zdementować pogłoski o wprowadzeniu zakazu noszenia mundurów i elementów umundurowania wojskowego przez cywilów. Jednakowoż w trosce o zdrowie psychiczne obywateli, którzy zasłyszawszy rzeczone pogłoski jęli zdzierać z (...)

Spis wiernych 21.11.2055 by Jemiola
W związku z nadzwyczajną sytuacją wewnętrzną oraz zmianami, jakie wprowadziło Ministerstwo Słusznych Kroków, Ministerstwo Informacji postanowiło przeprowadzić Spis Wiernych WRP. W tym celu uprasza się, aby przez 3 dni wyznaczone przez Ministerstw (...)

 

MENU

 
Strona Główna
Kontakt
 
TwojaRura

TwojaNuta(c) 2052-2072 www.wielkarzeczpospolita.net