Polska Mistrzem Świata!
:: sport :: 20.06.2052 by hetmaan

Alternate Reality

POLSKA MISTRZEM ŚWIATA !!!

Tego nikt się nie spodziewał! Wszystkie drużyny na Mundialu oddały bez walki mecze z Polską! Kolejno odmawiały gry Meksyk, Anglia, Brazylia i Niemcy! Wszyscy tłumaczyli się nieprawdopodobną formą polskich piłkarzy i ich niesamowitymi umiejętnościami, dzięki którym nie przegrali ani jednego meczu od siedemnastu lat. Wobec tak ewidentnej dominacji Polaków wszystkie zespoły odmówiły wyjścia na boisko, co jest niespotykaną jak dotąd sensacją.
FIFA rozważa ukaranie czterech reprezentacji za niesportową postawę, jednak Polacy już dziś cieszą się z odniesionego sukcesu. Miliony kibiców w całym kraju tańczyły na ulicach i wiwatowały na cześć naszej reprezentacji. "Jesteśmy z was dumni" powiedział Naczelnik Państwa i dodał, że "postawa drużyn odmawiających gry z Polską to wielki hołd oddany polskiej piłce".

14.06.2052
POLSKA - USA 31:0 !!!

Sensacja na Mundialu! Najwyższy wynik w historii - 31:0 dla "Białoczerwonych". Polacy poprawili swój własny rekord z 2032 roku, kiedy w meczu z Anglią wygrali 28:1. W meczu rozegranym na Stadionie Narodowym w Krakowie bramki padały średnio co 3 minuty. Trener reprezentacji USA powiedział po meczu na konferencji prasowej tylko jedno słowo: "masakra".
Mecz obfitował w niezwykłe wydarzenia. W 43 minucie, wyraźnie znudzony polski bramkarz wyszedł z piłką z pola karnego i w indywidualnej akcji, dryblując przez całe boisko strzelił 17 bramkę dla Polski. W 71 minucie ze stadionu został usunięty trener reprezentacji USA za próbę pobicia sędziego dyktującego czwarty rzut karny dla Polaków. W 80 minucie meczu piłka potężnie uderzona przez polskiego napastnika trafiła w głowę amerykańskiego obrońcy pozbawiając go przytomności.
Polska awansowała do 1/8 finału, gdzie zagra z reprezentacją Meksyku. Ostatni mecz z Meksykiem rozegraliśmy w 2043 roku, wygrywając 12:3.

10.06.2052
POLSKA - PORTUGALIA 17:2 !!!

Na Mistrzostwach Świata w Krakowie został rozegrany kolejny mecz grupy F: Polska - Portugalia. Polacy pokazali w nim prawdziwą klasę godną trzykrotnych Mistrzów Świata i rozgromili zespół portugalski 17:2. W zasadzie przebieg meczu wyglądał typowo dla Polskiej Reprezentacji. Nieustające, huraganowe ataki nie pozwoliły przeciwnikowi ani na chwilę wytchnienia. Tego właśnie chciało 170 tysięcy kibiców zgromadzonych na stadionie, godnie dopingujących biało-czerwonych. Mecz w loży dla VIPów obserwował sam Naczelnik Państwa Polskiego wraz z Fuhrerem Rzeszy (Portugalia jest jedną z prowincji Rzeszy - przyp. red.). Po meczu złożyli gratulacje polskim piłkarzom, zaś trener naszej reprezentacji w jednym z wywiadów udzielonych po zakończeniu spotkania stwierdził, iż dwa gole które przepuścił polski bramkarz, to tylko wypadek przy pracy.

04.06.2052
POLSKA - KOREA 14:0 !!!

Na stadionie w Krakowie rozegrany został mecz grupowy Polska - Korea. Polacy już od pierwszych minut przeważali na boisku i w zasadzie nie dawali Koreańczykom dojść do głosu. Pierwszy gol padł już w 21 sekundzie meczu, zaś po pierwszej połowie Polacy pewnie prowadzili 9:0.
Mecz obfitował w dramatyczne momenty. W 19 minucie po atomowym wręcz strzale polskiego napastnika, siatka bramki koreańskiej uległa miejscowemu przepaleniu na skutek sił tarcia podkręconej piłki. Mecz wznowiono po trzech minutach, jakie były potrzebne na wymianę siatki... Prawdziwą wrzawę na stadionie wywołało jednak zdarzenie, które miało miejsce pod sam koniec meczu. W 84 minucie Polacy mieli szansę na zdobycie piętnastej bramki, jednak piłka trafiła w słupek powodując jego.... złamanie! W tej sytuacji trzeba było wymienić całą bramkę wraz z bramkarzem, który zemdlał z wrażenia.
Jak na razie, Polska jest zdecydowanym faworytem i szanse jej zwycięstwa z Portugalią sięgają 100%.

21.05.2052
POLSKA FAWORYTEM NA MUNDIALU

Już tylko kilka dni zostało do oficjalnego rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Krakowie. Największym faworytem jest drużyna polski i jak powiedział nam Minister Sportu i Rekreacji pan Adam Małysz: "Nie widać na horyzoncie żadnego godnego nas rywala". Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to iż utrzymująca się od 21 lat na pierwszym miejscu w rankingu FIFA Reprezentacja Polski po raz czwarty z rzędu sięgnie po Puchar Świata, czego z całego serca im życzymy!

Wiadomość z ostatniej chwili:
W meczu towarzyskim z drużyną Manchester United Reprezentacja Polski w pięknym stylu zwyciężyła 8:1.