Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
Kronika Wielkiej
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
47 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 

 

Echa nienawiści
:: felieton :: 05.11.2058 by Ambrose

Echa nienawiści
Dzieło Szatana czy urzędu?

Szlag! I co się gapisz?! Fakt, że wyglądam jak niedoszlachtowane prosię, które wymknęło się w ostatniej chwili niedoświadczonemu rzeźnikowi, ale chyba każdemu zdarza się zaciąć przy goleniu. No dobra, pociąć, prawie zarżnąć. Sam zresztą spróbuj się obsługiwać żyletką, po takiej libacji [uwaga, początek przekazu podprogowego: Nienawidzę Cię!].

Do bractwa ojców Lucyferian należę od 5 lat, jednak dopiero od niedawna dostałem zezwolenie na prowadzenie i przewodniczenie w czarnych mszach. Trochę czasu minęło, zanim dokopałem się na wyższe stanowisko, ale mimo wszystko się opłacało. Cierpliwość jest cnotą jak to mawiają [urwę Ci głowę i nafaszeruję ją Twoją dwunastnicą]. Wczoraj zatem zanotowałem swój oficjalny debiut – po raz pierwszy poczułem się jak drugi osobnik na ziemskim padole, najważniejszy tuż po Czarnym Panu. Doznanie doprawdy fantastyczne, teraz już wcale nie dziwi mnie widok ekstazy w nieprzytomnie spoglądających w bezkresną dal oczach innych zakonników. Jeśli jeszcze do tego dodamy akompaniament palonych kotów, to naprawdę nic więcej do szczęścia człowiekowi nie potrzeba [Zabij się]. Ogólnie rzecz ujmując, jest mi dobrze, czuję się spełniony. Zaczyna mi się nawet wydawać, że powoli otaczają mnie splendor chwały i blask sławy, które towarzyszą mi na każdym kroku. Ostatnio zobaczyłem nawet swoją podobiznę na liście gończym. Tylko patrzeć, kiedy stanę się prawdziwym idolem mas, będę mieć miliony fanów, a od łowców autografów to wcale, a wcale nie będę się mógł odpędzić. Rozmarzyłem się trochę, ale to nic. Po prostu snuję długoterminowe plany. W końcu ktoś musi wziąć sprawy w swoje ręce i przejąć ciężar zarządzania zakonem. Nie żebym się chwalił, ale osobiście wydaje mi się, że jestem perfekcyjnym kandydatem na sternika: wielokrotnie notowany, przesiąknięty brutalną i ślepą agresją oraz nienawiścią, pełen charyzmy, werwy, polotu, fantazji, a zresztą, co tu dużo gadać – wpadnijcie kiedyś na czarną mszę, pod moim przewodnictwem, sami się przekonacie, jakie ze mnie ziółko [Pieprzę solone frytki].

Poza tym, przestała mi się już podobać ta cała zabawa w konspirację – specjalne dekodery, by móc słuchać RM HRS, czy oglądać Gardzę Tobą TV, to dla mnie przesada. Uważam, że czas najwyższy by wyjść na powierzchnię i zamanifestować światu swoją potęgę i siłę. W końcu nienawiść, nietolerancję, pornografię oraz satanizm trzeba propagować głównie wśród nieuświadomionych i nienawróconych jeszcze owieczek. Rzecz jasna, natychmiast reaktywowałbym również Bojówki Oazowe. Natychmiast, podkreślam, bo gdy nieraz spaceruję sobie ulicą i widzę tę dzisiejszą młodzież, to krew mnie zalewa, a w sercu coś mocniej ściska i gniew spływa na całe me oblicze. Tak poprawnych, grzecznych, ułożonych, dobrze wychowanych oraz uprzejmych gówniarzy to ja już dawno nie widziałem. Żadnych śladów deprawacji, plugastwa. Haha, spróbuj no podejść do takiego i rzucić hasło, czy ma może ogień – spojrzy tylko na Ciebie jakbyś pytał go o walutę jakiegoś przedpotopowego kraju, wzruszy ramionami, serdecznie przeprosi i stwierdzi, że niestety, ale nie posiada. Toż to patologia! Może i bym nawet zrozumiał, gdyby nie chciał mi dać tego papierosa, czy zapalniczki – ale, na potęgę posępnego czerepu, taki młodzian to chyba nawet nie wie jak szlug wygląda, ani do czego służy zapalniczka. Ach, gdyby chociaż coś odburknął, kazał się odczepić, czy spadać. Zaprawdę, nie można tak tego zostawić [Uduszę Cię Twoimi jelitami].

Oho, do moich nozdrzy, właśnie doszedł zapach smakowitej jajecznicy z boczkiem, którą smaży mi kochana mamusia. Kończę zatem drogi pamiętniczku, wieczorem postaram się opowiedzieć Ci resztę historii, które mi się dzisiaj przydarzyły.

Krótka notka prasowa z dolnego prawego rogu z 4. strony Dziennika Codziennego:

Wczoraj w Wejherowie, w godzinach późno wieczornych ujęty został niebezpieczny szaleniec, członek zakonu ojców Lucyferian. Podejrzanego zatrzymano we własnym domu, nie stawiał żadnego oporu. Oficjalnie zarzuca mu się nieregularne wynoszenie worków ze śmieciami oraz niedokarmianie swojego kota. Postępowanie śledcze w toku.

Polub to:


Podziel się:Ten felieton opisuje wyłącznie subiektywny punkt widzenia jego autora.

Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 2.5 Polska.

Dodaj komentarz

Doobry artykuł. (1)
Ukazuję inną opozycję WRP. Nie np. PBWK, lecz sposób myślenia lucyferiana. Dobrze się to czyta. Jedynie końcówka jest trochę myląca, ale to może dlatego, ze ja już senny jestem. >>
| 313pechowiec 4.1.2062 21:41:48
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Ciekawy felieton. (1)
Oryginalne zakończenie - nie spodziewałem się takiego. Poza tym, czy to przypadek, że na stronie głównej, obok siebie jest felieton o Lucyferianach i artykuł o Ekstraklasie Rodzin Polskich?? >>
| Czarteczaek 6.11.2058 6:29:21
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
strona 1
[1]


Najnowsze wiadomości:

Wybory samorządowe 2068 | 08.09, by Nefarius
Co dalej z MRS? | 30.08, by Macer i Red_81
Zwycięska porażka | 24.06, by Red_81
Ludzie Pokoju, Prawdy i Wolności | 27.12, by Red_81
Biuro Ochrony Naczelnika | 26.08, by Red_81
Reparacje wojenne | 14.08, by Red_81
Szczyt G1 | 09.07, by Red_81
27:1 | 09.03, by Red_81
Wielka stolica Wielkiej Rzeczypospolitej | 02.02, by Red_81
Betonowe brzozy na Jowiszu | 05.12, by Red_81
Intronizacja | 19.11, by Red_81
Nowa lepsza Unitra | 01.10, by Invader Zim
Pislamskie zakazy | 05.09, by Red_81
Betonowy parawaning | 27.08, by Avenraad
O gustach się nie dyskutuje | 14.08, by Nefarius
Wykluczenie społeczne | 28.07, by Nefarius

Więcej w Archiwum
Wiecej w kategorii felieton
 
Binookle
R e k l a m a
Wielkabiznes

 NIEZBĘDNIK OBYWATELA:
Konstytucja WRP
Zbiór praw znakomitych uchwalonych ku chwale Najjasniejszej RP

Mapa Polski
Prawie 120 milionów kilometrów kwadratowych dobrobytu i szczęścia

Mapa Marsa
Bo Ziemia to dla nas zdecydowanie za mało...

Mapa Polskiej Przestrzeni Kosmicznej
Cały Wszechświat stoi przed nami otworem

WielkaPedia
Zródlo cennych informacji o WRP tworzone przez Obywateli dla Obywateli


O co tutaj chodzi?!
Spokojnie! Otwórz sobie piwo i zarezerwuj troche czasu. Juz wyjasniamy...

Napisz artykuł
Spróbuj swoich sił i zdobądź sławę i chwałę
 
TwojaRura

TwojaNuta

 
TwarzoksiążkaR e k l a m a


 LITERATURA PRZEPIĘKNA:
Wojna Polska 2034 roku
Człowiek z betonu
Betonowa Epopeja
Chłopi 2054
Pamiętnik Czołgisty
Przysłowia
Umrzesz!
 
 SŁOWO NA PONIEDZIAŁEK:

 

 (c) 2052-2069 www.wielkarzeczpospolita.net