Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
25 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 
Lista artykułów, których autorem jest Kalafior.Oblężenie Włoszczowy 12.05.2058 by Kalafior
Piękno przyrody. Pogoda wyborna. Standardy wy�rubowane. Sprzątaczki i Boye hotelowi grzeszący idealną prezencją. Zimne napoje oraz jeszcze zimniejsze zakąski w pełnej gotowo�ci. Hotele Włoszczowej czekają na najazd Stolicy. Jak co ro (...)

Handel kwitnie 16.03.2055 by Kalafior
Jak wynika z badań przeprowadzonych przez NOS, Niezależny Ośrodek Statystyczny, na rynku handlowym Macierzy trwa zażarta wojna totalna. Oferujący znakomite polskie produkty MarcPol i szczycący się wzorową obsługą Społem, prześcigają się w promocjach (...)

Kapral Antoni Toni 11.03.2055 by Kalafior
Od czasu powstania pierwszego z Korpusów Inwazyjnych nie zdarzyła się w Wojsku Polskim ani jedna próba dezercji. Nikt jeszcze nie chciał uciekać z wojska, w którym na obiad jada się dziczyznę zapiekaną w jabłkach, tygodniowy przydział bielizny to 14 (...)

CAŁY I NA MIEJSCU 24.01.2055 by Kalafior
Po ponad trzech miesiącach dezinformacji runęła na wszystkich - jak Mars z jasnego nieba - informacja o stanie Czerwonej Planety. Po hucznie zapowiadanym, rychłym powrocie czwartej planety od słońca na swoje miejsce, nastąpiła cisza. Nikt nie raczył (...)

Betonowy konflikt interesów 17.11.2054 by Kalafior
„Wie pan co, że to wojsko to ma tupet, jak tak było można. Wszystko przygotowane, gotowe, ludzie zmobilizowani do pracy. I co? Nie mam słów po prostu. Jak my mamy coś zrobić, kiedy nam wojsko na dzień przed rozpoczęciem prac cały beton zabiera! Bezpa (...)

Naczelnik podpisał 20.10.2054 by Kalafior
W końcu, po 83 dniach zmagań z problemem Marsa i pokonaniu własnych słabości, dwutysięczne ciało naukowe złożone z najpotężniejszych umysłów naszych czasów, przedstawiło pełny, końcowy plan działania. Skrajnie wyczerpani i osowiali, lecz dumni z tego (...)

Naprawimy Marsa! 19.10.2054 by Kalafior
„W samo południe, nad Warszawą zapanował mrok. Po 15 sekundach od zapadnięcia nad miastem ciemności, rozległ się oślepiający błysk i huk” 10 lipca 2054 roku. Ta data wyryła się w pamięci wszystkich ludzi na Ziemi, tak samo jak Pałac Kultury wyrył (...)

Nowa Era 12.08.2054 by Kalafior
W związku z światowym konfliktem Ministerstwo Wojny wymusiło na producencie niewidzialnych dla nieuzbrojonego oka samolotów typu F-12 Bociek przyśpieszenie produkcji maszyn. Z dotychczasowego planu rozbudowy sił lotniczych WP wynikało, iż mają one we (...)

Blokersi w Jerozolimie 23.07.2054 by Kalafior
Dzisiaj o godzinie 8:00 na teren walk w stolicy Polskiej Prowincji Palestyna przetransportowany został elitarny odział przeznaczony do walki w mieście o kryptonimie bojowym Blokersi. Żołnierze w niej służący to wyszkoleni i obeznani w boju na terenac (...)

Saudyjczycy w natarciu 22.07.2054 by Kalafior
Na granicy Arabii Saudyjskiej i Polskiej Prowincji Palestyna już ponad dobę nie milkną strzały. Zgrupowanie wojsk Szejka Arabii przy wykorzystaniu lekkiej artylerii ostrzeliwuje polskie przyczółki graniczne. Wojsko polskie odpowiada nieprzerwanym (...)

WSK Husarz 7.8 GTI 04.06.2054 by kalafior
Można było by godzinami sypać superlatywami i kontemplować najnowsze dzieło PZL Świdnik i wciąż odkrywać kolejne i kolejne zalety tej technologicznie szczytowej maszyny polskiej produkcji. Zdjęcie jednak wyraźnie pokazuje jakie to cudo, zatem dla zas (...)

Szewach Nice 21.12.2053 by kalafior
Kolejna dziesiąta już, jubileuszowa edycja konkursu „Kto mi dał skrzydła” odbyła się w Głównym Ośrodku Manipulacji Genetycznych w Warszawie. Po raz kolejny uczestnicy konkursu pokazali na co ich stać. To, że gen nie ma już przed nami żadnych tajemnic (...)

 

MENU

 
Strona Główna
Kontakt
 
TwojaRura

TwojaNuta(c) 2052-2073 www.wielkarzeczpospolita.net