Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
Kronika Wielkiej
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
27 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 
Lista artykułów, których autorem jest elmo.Julia Pantera - na tropie zbrodni 22.09.2058 by elmo
Prawdziwa eskalacja zła ma miejsce w Prowincji Kamczatka. Liczba wykrytych przestępstw wzrosła o 45% w stosunku do ubiegłego roku. Co sprawia, że społeczność tej niezbyt ludnej i raczej sennej prowincji jest tak skora do występku? Mówi Julia Panter (...)

Obcy - kolejny kontakt 25.06.2058 by elmo
Sygnały dotyczące pojawienia się obcych dochodzą do nas coraz częściej. Dwa dni temu nadszedł kolejny, i to z samej Macierzy, z miejscowości Kostomłoty w województwie lubelskim. Pani Jadzia, tamtejsza gospodyni domowa, późnym wieczorem zobaczyła (...)

Kasyna 10.06.2058 by elmo
Jak zwalczyć garb budżetowy? Chyba każdy Polak od dawna zadaje sobie takie pytanie. Różne były pomysły, jedne lepsze, inne gorsze, ale ostatnio najmodniejszym stał się sposób poprzez grę w kasynie. Jak grzyby atomowe po inwazji na Brazylię wyrastają (...)

OKON w uśpieniu 20.05.2058 by elmo
Działacze i aktywiści Ochotniczego Komitetu Obrony Naczelnika (czyli po prostu OKON) powiedzieli dość. Dość już bezczynności, nudy, stagnacji… A czyja to wina? Oczywiście opozycji. To ich zupełny brak inwencji ostatnimi czasy spowodował, że Naczelnik (...)

Ser? 16.04.2058 by elmo
Byliśmy ostatnio świadkami dziwnego zdarzenia w południowej Macierzy (głównie powiat Saloniki). Można tam było zaobserwować szalone zachowania mieszkańców: niczym w średniowiecznym tańcu śmierci – wszyscy dziwnie podskakiwali, zginali się wpół, niekt (...)

Bo drybling to nie wszystko... 04.04.2058 by elmo
Od kilku tygodni prawdziwym bestsellerem wśród obywateli stała się autobiografia znanego ze swej nieudolności piłkarza sprzed 50 lat – „Grzegorz R. – bo drybling to nie wszystko”. Sprzedaż jest tak wielka, że nawet drukarnie nie nadążają z wykonaniem (...)

Akcja CBA 07.02.2058 by elmo
„Wielka sensacja!”, „Niemożliwe!” Takie właśnie komentarze nasuwają się po spektakularnej akcji polskiej policji. Schwytano kilka czołowych postaci Radia Maryja HRS, w tym konfratra Macieja. Jak? Pomóc w akcji miał jeden z najważniejszych lucyferian (...)

Strajki nauczycieli w USA 01.06.2057 by elmo
W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że nauczyciele w USA rozpoczęli strajk, a lekcje w szkołach zostały odwołane. Nie pierwszy już raz zdarza się taka sytuacja, ale tym razem nie chodzi im o upragnione podwyżki. Przynajmniej nie to jest głównym po (...)

Jak 'wybory' to tylko we Francji 06.05.2057 by elmo
Jak co roku w Prowincji Francuskiej odbywa się święto sera. Podczas takiej uroczystości swe wyroby przedstawiają lokalni wytwórcy, duże firmy, ale nie to przyciąga turystów do Francji. To, co ściąga uwagę to nietypowy zwyczaj praktykowany od kilkunas (...)

Relikt przeszłości? Już niedługo! 04.05.2057 by elmo
Ziemia Północna – spory archipelag na Oceanie Arktycznym, o którym słyszeli jednak chyba tylko zawodowi geografowie lub miłośnicy tej nauki. Poza kilkoma stacjami badawczymi nie ma tam właściwie nic (tylko trochę lodowców, skąpa fauna i flora). A jed (...)

Nagrody rozdane 02.01.2057 by elmo
W tym roku po raz czterdziesty przyznano Nagrody Oryginalności im. IgNobla. Laureaci tych nagród odznaczani są za najoryginalniejsze i najciekawsze odkrycia lub wynalazki minionego roku. Rok 2056 obfitował w nietypowe doniesienia ze świata nauki i te (...)

Postępy francuskiej piłki 18.11.2056 by elmo
Liga Mistrzów w pełni, a zespoły z Prowincji Francuskiej radzą sobie znakomicie. Olimpia Lyon i Olimpia Marsylia już zapewniły sobie awans do najlepszej ósemki rozgrywek, co daje prawo występu w najbardziej elitarnych zawodach klubowych, czyli w Puch (...)

 

MENU

 
Strona Główna
Kontakt
 
TwojaRura

TwojaNuta(c) 2052-2070 www.wielkarzeczpospolita.net